254-777-5807
Ege ikliminin etkisiyle bölge zeytinlerine özgü fenolik asit bileşenleri ve yoğun E vitamini içeriği sayesinde Veraolive Zeytinyağları lezzetli olmasının yanında insan sağlığı için oldukça faydalıdır.

VERAOLÄ°VE
NATURALDÄ°R

Soğuk sıkım olması sayesinde zeytinyağının yapısında bulunan antioksidan ve vitaminler de korunmuş olur. Lezzet kalitesi de kayba uğramaz.

VERAOLÄ°VE
KALÄ°TELÄ°DÄ°R

Yağlarımız işte bu zeytinlerin soğuk sıkımı ile elde edilir. Üretilen tüm yağların ölçüm ve tahlilleri yapılarak kontrolden geçirilmektedir.
Yağlarımız işte bu zeytinlerin soğuk sıkımı ile elde edilir. Üretilen tüm yağların ölçüm ve tahlilleri yapılarak kontrolden geçirilmektedir.
Soğuk sıkım olması sayesinde zeytinyağının yapısında bulunan antioksidan ve vitaminler de korunmuş olur. Lezzet kalitesi de kayba uğramaz.
Oleik asit cinsindeki serbest yağ asitliği, en düşük seviyede olan yağdır. Natürel sızma zeytinyağı, kusursuzdur. Erken hasat zamanı toplanan zeytinlerin soğuk sıkım yöntemiyle sıkılmasıyla elde edilir.
Veraolive zeytinyağı, seviyesine sahiptir. 0,3 – 0,8 asit oranı arasında bulunarak %100 Natürel Sızma Zeytinyağı özelliğindedir.
Yağlarımız üretim sırasında veya sonrasında koruyucu bir madde kullanılmadan üretilmektedir. Zararlı made kesinlikle içermez.
Katkı maddeleri içermeden üretilen Veraolive yağları kesinlikle zarar verecek bir içeriğe sahip değildir ve güvenliğiniz için denetimleri tam olacak şekilde yapılmaktadır.
Veraolive Natürel Sızma Zeytinyağını soğuk mezelerde, salatalarda ve soğuk olarak tüketilebilecek tüm yiyecekleriniz de kullanabilirsiniz. Sıcak yemekleriniz için de ister fırında, ister ocakta zeytin yağını güvenle kullanabilirsiniz.
(405) 704-7062
Veraolive zeytinyağı, Türkiye’nin Ege bölgesinden gelmektedir. Ege bölgesinin özellikli toprak yapısı, Kaz Dağları’ndan gelen yüksek oksijen ile Ege denizi rüzgarlarının yıl boyu ağaçlara taşıdığı aromatik tat, bu bölge zeytinyağını özel kılmaktadır.

Zeytin ağaçlarının bir yıl çokça mahsul verip, bir yıl mahsul vermediği anlatılır oysa ki bu bilgi doğru değildir. Zeytin ağacı uygun şartlarda muhafaza edilir ve doğru hasat yapılırsa, her yıl yeterli miktarda ürün verir.
Zeytinyağı çok basit bir şekilde anlatılmak istenildiğinde aslında zeytinin suyudur. Dünya üzerinde direkt suyunu sıkarak yağ elde edilen az sayıda bitkiden biridir.

Veraolive zeytinyağı, hijyenik tesislerde soğuk sıkım işlemi ile üretilir. Soğuk sıkım yöntemi ile zeytinler herhangi bir ısıl işleme tabii tutulmadan sıkıma alınır böylece içerisindeki yararlı bileşenler ve öğeler kaybolmaz.

Hasat edilen zeytinler uygun koşullarda, aynı gün içinde sıkım merkezine ulaştırılır ve sıkıma girer. Bu sayede zeytinler asit üretemez ve çıkan yağın asit oranı düşük olur.

Veraolive zeytinyağı, düşük asit seviyesine sahiptir. %1 civarında asit oranı arasında bulunarak %100 Natürel Sızma Zeytinyağı özelliğindedir.

Düşük asit oranı tek başına zeytinyağının kalitesini belirlemek için bir kriter olmasa da önemli bir husustur. Asit oranı arttıkça içerdiği vitamin ve antioksidanlar azalır bu da yağa yavan bir tat verir.

Veraolive zeytinyağı ısı ve ışıktan uzak ortamda, hava almadan saklandığında tazeliğini 2 yıl korur.

Natürel Sızma Zeytinyağı olarak, zeytinyağlı yemeklerde, mezelerde, kızartmalarda ve çiğ olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Arnas Ailesi 350 yıllık bir geçmişe sahiptir. Ailenin kökleri, Türkiye’nin Güneydoğusunda Şırnak, Siirt, Batman ve Doğu Mardin’den oluşan “Botan” bölgesine hükmeden Botan Miri’ne dayanır.

Ailenin atası, Botan Miri’nin oğlu Koçek, 17. Yüzyılda, şu anda Arnas ailesinin yaşadığı Mardin Midyat bölgesine gelerek yerleşmiştir.

Koçek’in torunlarından Temır Bey (günümüze Teymur olarak gelen soyisiminin atasıdır) ve ardından Osman Bey zamanında aile, en parlak dönemini yaşamıştır.

19. yüzyılda Osman Bey, Mezopotamya ovasının incisi Merdîn’in (Mardin) kadim dinlerin beşiği olan Midyat ilçesinde sözü geçen en nüfuzlu beylerindendir.
Osman Bey, hakimiyeti altında olan köylerde asayiş ve güvenliği sağlar ve saldırılara karşı bu bölgeyi korur. Osmanlı Devleti tarafından bölgede otorite olarak kabul edilmekte, hakim olduğu köylerin vergisini toplamakta ve düzeni sağlamaktadır.

Ailenin yaşadığı bölgede toprağın cömert yapısı, parlak güneş ve iklim şartları tüm dinlerde kutsal görülen üzümün yetişmesi için oldukça elverişlidir. Binlerce yıldır üzüm ekilen bu topraklar, Osman Bey yönetimi altında altın çağını yaşamıştır.

Osman Bey, köylüleri ve emri altındaki insanları seferber ederek, tüm üzüm bağlarını yeniler. Uzaklardan yeni üzüm türleri getirterek üzüm çeşitliliğini arttırır ve yörenin su ihtiyacını karşılamak için çok sayıda su kuyusu kazdırır.

350 yıldan uzun süredir, toprağın, ağaçların ve bağların mahsulleriyle gelişen Arnas ailesi, geçmişin tecrübesini günümüze taşımaktadır. Toprağın insan ve insanlık için öneminin farkında olarak, atalarının düsturlarından hiç ayrılmamış, toprağa gereken kıymeti vermiş ve özeni göstermiştir.
Bugün bölgenin üzüm bağlarında, Mardin / Midyat yöresine özgü Mezrone, Kerküş, Zeyti, Zeynebi, Deywani, Dırejık, Bılbızeki, Hasseni, Misabeki, Bakari, Karfok, Teyfi, Künduri, Koxer ve Dafirkelbe gibi 25 farklı çeşit üzümün yetiştiriciliği yapılmaktadır.

Üzümlerden elde edilen, pekmez, sirke, pestil, sofralık üzüm ve kuru üzüm gibi mamuller benzersiz bir lezzete sahiptir. Bu üzümlerden geleneksel metotlarla üretilen Midyat Süryani Şarabı da, şarap koleksiyonlarının vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

Ailenin yetiştiriciliğini yaptığı bir diğer ürün de bademdir ve bölgede eskiden beri var olan bademciliğin sürdürülmesinde de büyük katkısı olmuştur.
Veraolive zeytinyağı, altın değerindeki eşsiz ürünleriyle hizmet veriyor. Bayilik almak isteyen yatırımcılar için kaçırılmayacak bir fırsat haline geliyor. Toptan satış koşullarımız öğrenmek için iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve uygun koşullarda hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM HATTI:
+90 850 200 96 65


Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.Adres: Koşuyolu Mah. Halili Sok. No:18/2 Kadıköy / İSTANBUL
Telefon: +90 850 200 96 65
E-Mail: 8482069112

© 2018 Veraolive. Tüm Hakları Saklıdır.
/Veraolive
(316) 777-7420
/veraoliveoil