UWAGA : WITRYNA NIE WSPIERA PRZEGLĄDARKI INTERNET EXPLORER


 

 

Jesteśmy firmą, z ugruntowaną pozycją i wieloletnim stażem na rynku, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji mebli. Prezentowana przez nas oferta zawiera umeblowanie tworzone według wytycznych klienta. Na przestrzenie lat nauczyliśmy się sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Do produkcji mebli używamy wysokiej jakości płyt laminowanych o kolorze jednolitym lub z fakturą oraz płyt MDF fornirowanych i lakierowanych. Blaty oraz fronty wykonujemy również z drewna.

Dodatki i akcesoria stanowiące o wyjątkowości tworzonego przez nas wyposażenia są dobierane dla każdego klienta indywidualnie.

Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była konkurencyjna cenowo. Do produkcji używany jest nowoczesny park maszynowy. Nasz zespół składa się z doświadczonych i zaangażowanych pracowników, których celem jest satysfakcja klienta. Terenem naszej działalności jest Opoczno z najbliższymi okolicami ale także Sulejów, Drzewica, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Łódź oraz inne rejony województw łódzkiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego.


Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje publiczne. 

 

 

 

Jesteśmy gotowi zrealizować każdy projekt meblowy – od szkicu do montażu. Nasz bogaty wachlarz asortymentu zawiera między innymi:

✸meble biurowe

✸meble kuchenne

✸meble pokojowe

✸meble łazienkowe

✸meble specjalistyczne

✸szafy i garderoby oraz szafy z drzwiami suwanymi

✸zabudowy meblowe

W trosce o Państwo czas i wygodę zajmujemy się kompleksową obsługą projektów – wykonujemy pomiar i tworzymy wizualizację na podstawie wymagań klienta a także zapewniamy transport i montaż.

 Dzięki wieloletniej obecności na rynku nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi markami meblowymi, co pozwala na zamówienie dla Państwa, w konkurencyjnych cenach, wyrobów znanych firm w postaci krzeseł, stołów, akcesoriów czy dodatków meblowych, aby meble były takimi, jakie sobie Państwo wymarzą. 

 

LOKALIZACJA: OPOCZNO UL. TARGOWA 12